דברים חשובים לדעת אודות הובלת דירות​

אנשים שצריכים לעבור דירה יודעים שעליהם ליצור קשר עם חברה המציעה שירותים של הובלה עבור תכולת הדירה שלהם.
בשנים האחרונות ניתן להיות עדים לשירותים נוספים המוצעים על ידי חברות אלה, כמו למשל שירותי מיון ואריזה של החפצים, כמו גם פריקת הארגזים והקופסאות בבית או הדירה החדשים.
חשוב מאד לתת את הדעת לכל הנושא של הובלת החפצים ותכולת הבית ולא להקל בכך ראש.
מעבר דירה ממילא מהווה מטרד לא קטן עבור אנשים רבים ולכן חשוב לדעת ולהבין איך הכי נכון לתאם את ההובלה.

 

הובלת דירות עם חברת הובלות מקצועית

כאשר מעוניינים בשירותי הובלה חשוב מאד לבצע סקר שוק יסודי ורחב ככל האפשר. מומלץ להזמין את נציג חברת ההובלות אל הבית על מנת שיראה את הרהיטים והחפצים שיש להוביל ועל סמך הניסיון וידע שלו בתחום יוכל להעריך את משך זמן פינוי הדירה, כמה עובדים יידרשו לשם כך וכמובן יוכל לתת את הצעת המחיר שלו.
מומלץ שהצעת המחיר תינתן בכתב על מנת למנוע אי נעימות בסיום שירות ההובלה. במידה והלקוח חושב שיש לו פריט או חפץ אשר עלול להוות בעיה או שההובלה שלו עלולה להיות קשה או מורכבת – עליו להודיע על כך מבעוד מועד.

דברים נוספים שכדאי להודיע עליהם מראש לנציג של חברת הובלה קשורים בדירה שאליה עוברים – באיזו קומה היא ממוקמת, האם יש במקום מעלית, האם יש מקום שבו תוכל המשאית לחנות מבלי להפריע לעוברים והשבים או האם נדרשת העברת הארגזים אל הדירה באמצעות הובלה עם  מנוף חיצוני.
במידה וישנם רהיטים שהמידות שלהם נחשבות לחריגות חשוב ליידע אודותיהם על מנת שיינתן המענה המתאים לשינוע והעברה שלהם, אם באמצעות המדרגות ואם דרך החלונות.

לא מומלץ להעביר דרך שירות הובלה פריטי יקרי ערך על מנת שלא יילכו לאיבוד.
כדאי לתת אמון בעובדי החברה אך תמיד כדאי להראות נוכחות בזמן פינוי הדירה ולהמתין להם בדירה החדשה על מנת לכוון אותם בהכנסת הארגזים לחדרים הנכונים – מה שיקל מאד על מלאכת הפריקה שלהם.

 

​לקבלת הצעת מחיר עבור הובלה מכל סוג שהיא - לחצו כאן

הובלת דירות
שלחו פרטים ואנו נחזור אליכם
שלח

תודה על פנייתכם - נציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם!

פרטיכם נשלחו בהצלחה.

This field is required.

This field is required.

This field is required.