הובלה של מטענים

 

 

הובלה של מטענים מסחריים היא עולם ומלואו שיש הרבה דברים לדעת אודותיו. מדובר בשינוע של מטענים גדולים וכבדים בדרך כלל ויש צורך בהובלה שלהם לשם הטענה הקשורה בשילוח או של אחסנה. המטענים יכולים להיות קשורים לעסק כזה או אחר או לשינוע של תכולת דירה או משרד וההובלה יכולה לקחת את המטען אל נמל אוויר או ים לשם שילוח, או אל מרכז לוגיסטי שבו אמור המטען להיות מאוחסן - כל זאת על פי הרצון והדרישה של הלקוח, שהוא בעליו של המטען.

 

הובלה של מטענים מתבצעת בדרך כלל במכולות, אליהן מכניסים את כל הציוד שיש לשנע או לשלוח. לעיתים קרובות מדובר במטען רגיש או כזה הדורש תשומת לב או יחס מיוחדים. כך למשל ישנם מטענים שצריך להוביל ולשנע אותם תחת טמפרטורה מבוקרת, מטענים שחשוב באיזו זווית הם מועמסים על רכב ההובלה או בתוך המכולה וכאלה המכילים ציוד רגיש שאסור יזוז בתוך המכולה לבל ייגרם לו נזק כזה או אחר. החברה שמבצעת הובלה של מטען חייבת לדעת האם המטען דורש תנאים מיוחדים וכמובן ליישם אותם כראוי על מנת לשמור עליו.

 

לא פשוט לבצע הובלה של מטענים ולכן חשוב מאד שחברת ההובלות תעמיד צי של כלי רכב ו/או משאיות המתאימים לסוג כזה של שינוע והובלה. לעיתים מדובר במכולות גדולות במיוחד שלאחר שמועמסות במטען הן כבדות ביותר ולא כל משאית יכולה או רשאית להסיע מטען כל כך כבד. בנוסף לכך ייתכן ויהיו מטענים מיוחדים או חריגים בתוכן שלהם - כמו למשל חומרים מסוכנים, חומרי מזון או פירות וירקות וצריך רישיונות והיתרים ייעודיים על מנת להציע שירותי הובלה למטענים מסוגים אלה.

 

הובלה של מטענים חייבת להתבצע בצורה בטיחותית ביותר על מנת לשמור על שלומו של הנהג ושל כל מי שיימצא בסביבת המטען בעת השינוע והמעברים בין מסופים או כלי רכב. זו הסיבה שמדובר בהובלה שלא נחשבת לפשוטה וצריך לקחת בחשבון לא מעט פרמטרים לפני שמחליטים להציע את השירות של הובלה עבור מטענים ו/או מכולות.

 

משטחים
העברת משטחים
הובלות במרכז
שלחו פרטים ואנו נחזור אליכם
שלח

תודה על פנייתכם - נציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם!

פרטיכם נשלחו בהצלחה.

This field is required.

This field is required.

This field is required.