מה חשוב לשאול ולברר כאשר בוחרים חברת הובלות בירושלים?

 

התחלות חדשות הן תמיד כייפיות, במיוחד מעבר דירה. מקום חדש, אנרגיות חדשות. רק דבר אחד, שאסור לפספס- איך מבצעים את המעבר עצמו בצורה הטובה ביותר. בחירת מובילים יכולה לקבוע את האיכות של המעבר ולהכניס אתכם ״ברגל ימין״ אל תוך הבית החדש שלכם! אספנו בשבילכם כמה נקודות שאתם צריכים לבדוק כאשר אתם בוחרים חברת הובלות בירושלים.

 

            האם המוביל מתאים לצרכיי? יש הרבה קבלנים ושירותי הובלה, חלקם בעלי משאיות קטנות וחלקם בעלי משאיות גדולות. הכל תלוי בכמות הציוד - אם מדובר במעבר גדול, יש לוודא שלחברת ההובלות יש משאית שתתאים בגודל לכל החפצים שלכם. אם מדובר במעבר דירה גדול הכולל ארונות, חדרי שינה וסלון- רצוי שנציג יגיע להעריך את היקף העבודה.

 

            האם העבודה כוללת פירוק והרכבה? לפני שאתם מחליטים על חברת הובלות בירושלים, בדקו האם החברה מבצעת פירוק והרכבה של ארונות, מזגנים, מכונות כביסה, ארונות מטבח. לא כל חברת הובלה בירושלים מעניקה שירותים מהסוג הזה ואם אתם זקוקים למומחים- בחרו חברת הובלה שמבצעת גם את העבודות הללו עבורכם ובאיזה מחיר.

 

            שירותי אריזה- בעת בחירת חברת הובלות בירושלים, תשאלו האם הם מספקים שירותי אריזה מיוחדים או שירותים נלווים. יש חברות שמספקות ציוד אריזה- ארגזים, מסקינג-טייפ, נייר פצפצים וכו׳. כמו כן, שאלו האם הם מבצעים את העיטוף ביום המעבר, או שמא אתם צריכים לעטוף מראש את מכשירי החשמל שלכם, הטלוויזיה או הספות.

 

            הובלה עם מנוף- לא כל חברת הובלות בירושלים מעסקת בהובלות עם מנופים. גם לא כל מעבר מצריך מנוף. אם אתם יודעים שיש לכם חדר מדרגות שלא ניתן להעביר דרכו פריטים גדולים במיוחד ואתם זקוקים למנוף- זכרו לשאול זאת כבר בשיחה הראשונה עם המוביל!

 

            האם יש ביטוח להובלה- כל חברת הובלות בירושלים שמכבדת את עצמה, תבטח את ההובלה שלכם ובעצם תיתן לכם ראש שקט- אם חלילה נגרם נזק לחפצים שלכם- כדאי שתדעו שהכל מבוטח בצורה מסודרת ויש לכם למי לפנות.

 

            מחיר- חשוב שההובלה שאתם בוחרים תהיה בתקציב שלכם. כשאתם מבקשים הצעת מחיר מחברת הובלות בירושלים, ודאו שהמוביל מבין את היקף העבודה ומתמחר את כל העבודה. חשוב לשאול מה כלול במחיר העבודה, כדי שלא יהיו הפתעות. לא לשכוח את הטיפ למובילים!

 

            המלצות- השלב האחרון ולא פחות חשוב- אילו המלצות יש על החברה. האם יש לכם חברים שבחרו באותה חברת הובלות והאם היו מרוצים. בלי המלצות ובלי חוות דעת- לא כדאי לסגור מוביל! שיהיה מעבר מוצלח ובשעה טובה!

מטענים
העברת מטענים
שלחו פרטים ואנו נחזור אליכם
שלח

תודה על פנייתכם - נציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם!

פרטיכם נשלחו בהצלחה.

This field is required.

This field is required.

This field is required.