הובלות דירות​

הקיץ הגיע וזו התקופה הבוערת שבה משפחות רבות עוברות דירה לפני תחילת שנת הלימודים.

בחירת חברת הובלות דירות היא פרויקט בפני עצמו, חשוב לבדוק באינטרנט או לשוחח עם מכרים, ולשמוע איך עברה עליהם הובלת דירות האחרונה, ללמוד אילו דברים כדאי לבחון בשיחה עם חברת ההובלות, על מה חייבים להקפיד ומהם העלויות הסבירות להובלות דירות.

כדאי להתקשר לכמה חברות הובלות דירות, ולקבל הערכת עלות הובלת דירה שלכם, הובלות רהיטים והציוד.
לאחר שהתרשמתם טלפונית מהמקצועיות, האדיבות ורמות המחירים של חברות הובלות דירות, קבלו החלטה את מי לזמן לביתכם כדי שייתן הצעת מחיר קונקרטית.

חברת הובלות אקספרס מבצעת עבודות הובלה במחירים סבירים ,הוגנים והזולים בשוק. הובלות אקספרס מעניקה תמורה הולמת לתשלום!

נושאים חשובים שיש להקפיד עליהם בהובלה הוא הגעת צוות גדול במועד שנקבע, ההקפדה על האריזה ההרמטית למוצרים השבירים, יעילות בשיטות העבודה, היערכות לוגיסטית לנושא יריעות הניילון, ניר הדבק וכל ציוד נלווה שחייב להגיע לדירה עם הצוות כדי לא לעכב את התהליך.

הובלת דירות עם חברת הובלות מקצועית

יש לבדוק אם ברשות חברת הובלת דירות קיים גם מנוף וניתן לשריין אותו מראש ליום זה כדי לקצר את זמני ההעמסה והפירוק בעיקר של הארגזים והריהוט.

בחברת הובלות דירות קיימת גם אפשרות לארוז מראש את כל המוצרים הביתיים.
מוצרי אלקטרוניקה ומוצרים שבירים נעטפים בשכבות עבות של יריעות ניילון או בניילון עם בועות, בגדים צעצועים ספרים, מוצרי חשמל קטנים, מוצרי טואלטיקה וכו' בארגזים חזקים.
בתיאום עם הלקוח מגיע צוות אריזה מיומן ובעל ניסיון רב לבית הלקוח, מארגן את כל המוצרים על פי נושאים ועל פי חדרי היעד שלהם. מתבצעת אריזה מוקפדת ומסודרת כך שלא ייפתח אף ארגז בדרך, שלא יישברו מוצרים ושהכול יגיע בבטחה לדירה החדשה. על כל ארגז יירשם בטוש בולט ובאופן קריא ומובן, הרכב התכולה, לדוגמה – ספרים וצעצועים לחדר של אייל או בגדי תינוקות לחדר של איילה וכו'.

הובלת דירות מתבצעת בצורה רצינית ואחראית מאד ביום שתואם מראש, הציוד מועבר בזריזות למשאית, מוודאים שלא נשכח ציוד בדירה הישנה ויוצאים לדרך.

מכיוון שהתהליך היה מסודר, קל לפרוק את כל הציוד, לפזר את הארגזים במיקומם העתידי, לגזור את כל יריעות הניגונים וסרטי הדבק. מהר מאד הדירה מקבלת צביון חדש, אפשר להסתובב בה ובמקביל בתוך החדרים עסוקים אנשי האריזה בפירוק הארגזים ובהנחת כול הציוד בארונות החדשים, בחדרי האמבטיה ובמטבח.

חווית הובלות דירות עם הובלות אקספרס משאיר את כל חברות הובלות דירות האחרות מאחור.

 

 

 

לקבלת הצעת מחיר עבור הובלות דירות מכל סוג שהיא - לחצו כאן

הובלת דירות
שלחו פרטים ואנו נחזור אליכם
שלח

תודה על פנייתכם - נציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם!

פרטיכם נשלחו בהצלחה.

This field is required.

This field is required.

This field is required.