הובלה ושינוע חבילות 

אם גם אתם חושבים שמעבר דירה הוא עניין של מה בכך- כדאי שתחשבו שוב. אנשים רבים לוקחים כמובן מאליו את תהליך המעבר, בוחרים חברת הובלות כלשהי ואומרים לעצמם שיהיה בסדר. אנחנו כאן לספר לכם שהובלות במרכז ובמיוחד הובלות בתל אביב, יכולות להיות סיפור ממש לא פשוט וצריך להתכונן מראש ובצורה איכותית להובלות מהסוג הזה.

כיצד להתכונן מראש בצורה הטובה ביותר למעבר דירה? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להגיע ערוכים ומוכנים ליום המעבר:

*   בחרו שירותי הובלה מומלצים, רצוי שזו תהיה חברה שמישהו מהחברים שלכם מכיר. יש המון חברות של הובלות במרכז- קשה מאוד לבחור כאשר יש מבחר כל כך גדול. לכן תמיד תעדיפו לבחור חברה מוכרת, מומלצת בפי אנשים שאתם מכירים שיכולים להעיד על איכות ההובלות, על היחס של המובילים, על המחיר ועל החוויה הכללית. אל תבחרו שירותי הובלות ללא המלצות או ״תעודות״.

*   תסגרו הכל מראש, אל תשאירו עסקאות לא סגורות. עוד לפני שאתם עוברים- חברת ההובלות צריכה לדעת מה בדיוק אופי ההובלה. סיכום כל הפרטים מראש ימנע מגוון רב של הפתעות לא נעימות ביום המעבר. למשל- אל תאמרו למוביל שלכם שיש לכם 30 ארגזים, ממש בקטנה, ואז תתנו להם להגיע לבית עם 70 ארגזים. בנוסף, אל תתנו למוביל לזרוק לכם מחיר ואז להגיע ביום המעבר ולהכפיל אותו. לסגור מראש הכוונה היא- להזמין את המוביל אליכם הבייתה, לספר לו בדיוק כמה ארגזים יהיו לכם (אם אתם לא בטוחים- תשאלו אותו, הוא יודע מניסיון לכמת ולהעריך את כמות הציוד) ולבקש ממנו הצעת מחיר מפורטת בכתב שכוללת את כל מה שכלול במחיר ההובלה. כך לא יהיו הפתעות- לא עבורכם ולא עבור המובילים.

*   הקפידו על בחירת תזמון למעבר- הובלות בתל אביב יכולות להיות מסובכות בעיקר בשל הגישה לדירות- רחובות צרים, לעתים חד סטריים, הופכים את משאית ההובלות למכשול רציני. התייעצו עם המוביל על היום והשעה הכי מומלצים לביצוע ההובלה שלכם- כך בעצם תוכלו להמנע מסיטואציות לא נעימות של חסימת רחוב למשך מספר שעות.

*   וודאו שיש ביטוח, מה הוא מכסה ואם צריך- הרחיבו! הרבה חברות של הובלות לא מספרות לכם, אבל ההובלה שלכם מבוטחת באופן בסיסי בלבד. כלומר- אם נגרם נזק לרכוש שלכם, או נזק לרכוש של אחרים- לפעמים חברות ההובלות איננה מכוסה ואתם עלולים להגרר להוצאות נוספות. ודאו כי כל ההובלה מבוטחת כולל צד ג׳.

מטענים
העברת מטענים
שלחו פרטים ואנו נחזור אליכם
שלח

תודה על פנייתכם - נציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם!

פרטיכם נשלחו בהצלחה.

This field is required.

This field is required.

This field is required.