מה דרוש בכדי להקים חברת הובלות?

 

אנשים רבים מחפשים רעיונות איך להקים עסקים משלהם, להגשים חלום או להציע סוג שירות שלא קיים או לא מוצע עד היום. אנשים רבים רואים בחברות הובלות רעיון עסקי טוב ומוצלח אך חשוב לדעת שלא כל אחד עשוי להימצא מתאים או יכול להקים חברה המציעה שירותים של הובלה ויש לא מעט מידע ופרטים שכדאי לדעת אודות התחום. חשוב מאד להבין לעומק במה מדובר ובמה זה כרוך לפני שמחליטים לעשות את הצעד של פתיחת העסק.

 

ראשית, כל חברת הובלות, כמו כל עסק אחר בארץ חייבת שיהיה לה רישיון עסק, כלומר אישור רשמי להפעיל את העסק. בעל העסק חייב להציג רישיון זה לראווה או להמציא אותו עבור כל לקוח המבקש לראות אותו. על מנת לעבוד בתחום של הובלות חייב בעל העסק שיהיה לו צי של משאיות על מנת שיוכל לתת מענה לכל סוגי הלקוחות. לצורך כך - מיד ניתן להבין שעליו להעסיק עובדים בעלי רישיונות נהיגה על משאיות, שהרי אין מדובר ברישיון נהיגה רגיל של כלי רכב פרטיים.

 

כמו כל מעסיק - גם חברת הובלות צריכה להעסיק את העובדים באופן חוקי, לשלם משכורת ולהפריש את כל הזכויות הסוציאליות כפי שדורש החוק. חשוב לדעת בדיוק מה מותר ומה אסור מבחינת העובדים, כמה שעות ביום מותר להעסיק אותם ואיזה מידע עליהם לרכוש על מנת שיידעו בדיוק איך יהיה הכי נכון ובריא לבצע את עבודות הסחיבה ונשיאת החפצים, הארגזים ופריטי הריהוט של הלקוח. חברות רבות של הובלות מחזיקות גם ציוד נוסף כמו רצועות נשיאה, ארגזים לצורך אריזה ורכבי מנוף על מנת לסייע ללקוח במשימת המעבר.

 

אין ספק שדרושה מחשבה רבה בטרם מחליטים על הצעד של אספקת שירותי הובלות. מדובר בעבודה פיזית לא קלה שעלולה בטווח הארוך לפגוע בבריאות ובגוף אך אין ספק שמדובר בעבודה שיש בה סיפוק רב מפני שלקוח מרוצה ושבע רצון יעביר את חוות הדעת שלו הלאה גם אל מכרים, חברים או בני משפחה אחרים הזקוקים להובלה.

 

מטענים
העברת מטענים
שלחו פרטים ואנו נחזור אליכם
שלח

תודה על פנייתכם - נציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם!

פרטיכם נשלחו בהצלחה.

This field is required.

This field is required.

This field is required.