הובלה פירוק והרכבה של רהיטים

 

הובלה במרכז על ידי אקספרס הובלות

 

עובדים מקצועיים ומיומנים המועסקים בחברות הובלה הופכים למומחים של ממש בכל הנושא של פירוק והרכבה של רהיטים שונים, כפי שהם מבצעים בעצמם על בסיס שוטף ויומיומי עבור הלקוחות שלהם. כיום ישנם אינספור סוגים של רהיטים, העשויים מאינספור חומרי גלם ומורכבים במגוון של טכניקות ושיטות אבל כאשר לקוח מסוים מזמין שירותי הובלה הוא מצפה ויודע שהעובדים שיגיעו יידעו בדיוק איך יהיה הכי טוב ונכון לפרק כל רהיט כך שהרהיט יישמר במצבו הטוב, לא ייגרם לו שום נזק והוא יגיע במצב לא פחות ממעולה אל המקום החדש שבו הוא אמור להיות מורכב וממוקם.

פירוק של רהיטים נובע מכמה שיקולים ויש לו כמה וכמה מטרות - האחת היא לדאוג לכך שהרהיט יוכל לעבור דרך הדלת או מעברים אחרים בדרך אל המשאית וממנה אל הבית או הדירה החדשים. ישנם לא מעט בניינים שיש בהם חדרי מדרגות צרים או מעליות בעלות תקרה נמוכה וחשוב לדעת עליהם מראש על מנת שהעובדים של חברת הובלה יידעו מה צריך לעשות על מנת שהרהיטים, קטנים כגדולים, יוכלו להיכנס לכל מקום בצורה חלקה וקלה.

המטרה השנייה של פירוק רהיטים בטרם מתבצעת הובלה שלהם היא שמירה עליהם לבל ייגרם להם איזשהו נזק. כאשר המשאית נוסעת בדרך אל המקום החדש עלולים ארגזים או חפצים לזוז ממקומם ולפגוע ברהיטים או בחפצים אחרים. כאשר הרהיט מפורק בדרך נכונה המאפשרת קיבוע שלו לגוף המשאית פוחת באופן משמעותי הסיכון שייגרם לו איזשהו נזק ולבטח הוא יגיע במצב לא פחות ממעולה למקום החדש. ברגע שתגיע המשאית את המקום החדש יהיה קל הרבה יותר להוציא ממנה את הרהיט המפורק ולהרכיב אותו בחזרה חיש מהר.

הרבה יותר קל לבצע העמסה, הובלה ופריקה של רהיטים מפורקים מאשר של רהיטים שלמים, בעיקר אם מדובר ברהיט גדול, רחב או כבד במיוחד. עובדי חברת הובלות יהיו בדרך כלל מנוסים מאד בפירוק רהיטים מכל הסוגים ויהיה להם ידע רב וניסיון עשיר בפעולות אלה.

 

לקבלת הצעת מחיר עבור הובלות במרכז הארץ - לחצו כאן

 

משטחים
העברת משטחים
הובלות במרכז
שלחו פרטים ואנו נחזור אליכם
שלח

תודה על פנייתכם - נציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם!

פרטיכם נשלחו בהצלחה.

This field is required.

This field is required.

This field is required.