הובלות ברחובות עם מעבר דירה

מעבר דירה באיזור המרכז יכול להיות תהליך מאוד מתסכל ומתיש. לעומת זאת, הוא גם יכול להיות ההיפך המוחלט - הכל תלוי בכם! אנשים רבים עושים מגוון טעויות כשזה מגיע למעברי דירות והזמנת שירות הובלות ברחובות - אנחנו רוצים לעזור לכם לא לבצע את הטעויות הללו, כך תקלו מאוד על מעבר דירה הבא שלכם.
שיהיה בשעה טובה!!

 

מאילו טעויות עליכם להמנע כשאתם עוברים דירה באיזור המרכז:

1. בוחרים חברת הובלות ברחובות ללא המלצות - יש המון חברות של הובלות ברחובות- אנחנו ממליצים לא לבחור כל חברה שהיא אלא להסתמך על המלצות של חברים. רצוי אפילו חברים שנעזרו שאותה חברת הובלה מספר פעמים או מספר חברים ששכרו שירותי חברת הובלה מסוימת ויכולים להמליץ עליה. אל תסגרו עם חברה ללא המלצות!

 

2. לא להחליט על מחיר הובלה מראש - מדובר בפתח מסוכן לטעויות ורמאויות. בדיוק כפי שלא תסגרו שום עסקה מבלי לדעת כמה היא תעלה לכם- העברת דירות לא שונה. כאשר אתם מבקשים הצעת מחיר מהמוביל- בקשו את הצעת המחיר בכתב וגם את הסכום הסופי שקבעתם- עגנו בצורה כתובה.

 

3. לא לבדוק מה כלול בהובלה - גם כאן, עליכם לדרוש שקיפות מלאה מחברת ההובלות. הובלות ברחובות לעתים דורשות הובלה עם מנוף, או שירותים שונים של עיטוף ואריזה, פירוק והרכבה ועוד.
תשאלו תמיד מה כוללת ההובלה וכדאי גם את כל הסעיפים הללו לעגן בחוזה כתוב ומסודר- על מנת שלא תגיעו למצב שאתם צריכים לשלם אקסטרה על שירות שאינו כלול בהובלה.

 

4. לא אורזים כמו שצריך - אל תגיעו למצב שהמובילים בדלת ואתם עוד לא ארוזים. לקראת המעבר, אתם צריכים להיות מוכנים במאת האחוזים - להשאיר לכם בחוץ רק תיק עם הדברים הנחוצים שלכם וכל השאר- ארוז ומסודר.
אריזה מסודרת מתחילה בארגון הארגזים השונים לפי חדרים וניהול רישום מדויק ומסודר של מה יש בכל ארגז.
כך תוכלו לנהל בצורה חלקה את המעבר שלכם ולהדריך את המובילים.

 

5. לא לתכנן כמו שצריך את ההובלה - הובלות ברחובות דורשות לעתים תכנון מקדים- תבדקו האם ישנן שעות מסוימות שבהן עדיף לכם לבצע את המעבר.
מובילים מקצועיים ידעו לומר לכם בדיוק מתי כדאי לכם לבצע את ההעברה.

 

6. לא לבדוק ביטוח - ההובלה חייבת להיות מבוטחת. אם אתם לא בטוחים- תשאלו. אתם פשוט חייבים שכל התהליך יהיה מבוטח לכל מקרה של פגיעה - ברכוש שלכם, ברכוש של אחרים או חלילה, פגיעות גוף של המובילים.

אם תמנעו מביצוע הטעויות הללו- תזכו למעבר חלק הרבה יותר!

הובלות ברחובות עם מעבר דירה
שלחו פרטים ואנו נחזור אליכם
שלח

תודה על פנייתכם - נציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם!

פרטיכם נשלחו בהצלחה.

This field is required.

This field is required.

This field is required.