מעבר דירה​

איך עוברים דירה בצורה מהירה ובלי לסבול מזה?

כל מי שכבר התמודד עם משימה כמו מעבר דירה יודע לומר: זה לא קל וזה דורש מאיתנו מאמץ רב.
ראשית, צריך להחליט מה עובר איתה ליעד הבא ולמיין את כל החפצים ושנית, צריך לארוז אותם בצורה נכונה. אם כל זה לא מספיק, צריך גם לבצע את ההובלה עצמה שכן יש להעמיס את הציוד על רכב גדול או משאית ואחר כך לפרוק אותו בדירה החדשה.
זה נשמע לכם כמו סיוט שאתם לא יודעים בכלל איך להתחיל להתמודד איתו? אם כך, כדאי שתדעו: שירות מקצועי של הובלת דירה זה הפתרון עבורכם, אז למה אתם מחכים? חברת הובלות יכולה לעשות את כל המשימות האלה הרבה יותר בקלות ממה שאתם בעצמכם הייתם עושים ולכן כדאי לפנות להזמנת שירות כזה עוד היום.

מה כולל שירות של מעבר דירה ?

כאשר מדברים על מעבר דירה ועל שירות בתחום הזה צריך לבדוק אל מי פונים כי לא כל חברה מקצועית תיתן לכם את אותו השירות.
אם אתם מחפשים את חברת ההובלות הכי טובה שיש כדאי שתדעו שאנחנו בחברת הובלות אקספרס מחכים לכם עם אנשי הצוות הטובים ביותר שיש, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום?
ראשית, החברה שלנו קיימת כבר משנת 1998 כך שאנחנו בעלי ניסיון רב בכל מה שקשור לתחום של מעבר דירה ושנית, יש לנו את כל אנשי הצוות הטובים ביותר שצריך כדי להוביל כל חפץ.
אצלנו שירותי ההובלות יכול לכלול כל מה שהלקוח צריך: סיוע במיון, סיוע באריזה וסיוע במעבר עצמו. בנוסף לכך, אנחנו גם עובדים עם כל האישורים הנדרשים ויש לנו ביטוח כך שאין ספק שאיתנו אתם בידיים טובות ורציניות.

כמה תשלמו על שירותי ההובלה של כל החפצים שלכם?

קשה לענות מראש על השאלה הזאת כי המחיר של שירותי הובלות או מעבר דירה נגזר מלא מעט גורמים.
ראשית, כמה חפצים יש לכם?
ושנית, האם הגישה אל הדירה שממנה עלינו להוציא הכול נוחה?
בנוסף לכך, האם הגישה אל הדירה החדשה שאליה אתם עוברים אפשרית או שעלינו להשתמש במנוף?
לכל מעבר דירה יש אצלנו תמחור אחר ולכן כדאי שתפנו אלינו עוד היום כדי שנוכל לתת לכם הצעת מחיר מדויקת. כמו כן, אם יש צורך להעביר ציוד רגיש ומיוחד כמו, לדוגמה, פסנתר, הרי שזה גם יילקח בחשבון. עם זאת אתם יכולים להיות בטוחים שתמיד המחירים שלנו יהיו טובים יותר מאשר כל המתחרים שלנו, אז למה שלא תרימו אלינו טלפון כבר עכשיו?

 

שלחו פרטים ואנו נחזור אליכם
שלח

תודה על פנייתכם - נציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם!

פרטיכם נשלחו בהצלחה.

This field is required.

This field is required.

This field is required.