פרופיל החברה - הובלות אקספרס

חברת אקספרס הובלות שמה את כל הדגשים החשובים ההופכים אותה לחברה פופולארית ומבוקשת - צוות מנוסה ומקצועי, ציוד חדשני ואיכותי וקשת רחב ומגוונת של שירותים המיועדים הן עבור לקוחות פרטיים, הן עבור עסקים וחברות והן עבור מפעלים. 
חברת אקספרס הובלות הינה חברה המתמחה בהובלות ושינוע מטענים בעלת ניסיון רב בתחום.
החברה מציעה מגוון רחב של שירותים הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מהמגזר העסקי וביניהם מפעלים, חברות הייטק ועוד..
חברת אקספרס הובלות הוקמה בשנת 1998 וכיום, היא נחשבת לאחת החברות המובילות בתחומה. החברה כוללת מספר מחלקות המתמחות במתן של שירותים שונים.
כאשר בין המחלקות - מחלקת הובלת דירות ומשרדים, הובלת דירות והובלת משרדים בצפון הארץ, הובלות באזור המרכז, הובלות באזור הדרום, הובלות והעברה מאילת עד מטולה, מחלקת אריזה, מחלקת נגרות, מחלקת הפצה ולוגיסטיקה, מחלקת ניהול פרויקטים ומחלקת שינוע מטענים יבוא ויצוא.
 

 

צוות החברה 

צוות החברה כולל אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחומם, אשר מקפיד להתאים לכל לקוח את השירותים אשר עונים בצורה הטובה ביותר על צרכיו והעדפותיו.
כל נהגי החברה עוברים מיונים קפדניים ועוברים תהליך חפיפה ולמידה נוקשים, זאת בכדי להעניק ללקוחות החברה את השירותים הטובים ביותר.
ברשות חברת אקספרס הובלות מערכות מידע מתקדמות אשר מיועדות לצורך תמיכה, תיעוד ולוגיסטיקה.
לחברה ציר משאיות גדול במיוחד אשר כולל בין היתר משאיות כריות אוויר, משאיות וילון, משאיות בעלות ארגזים סגורים ועוד.
המשאיות מצוידות באמצעי מיגון ומערכת GPS שנותנת מעקב און-ליין.

 

הובלות אקספרס - חברת הובלות מקצועית

חברת אקספרס הובלות מחזיקה בכל הרישיונות הרלוונטיים למתן השירותים. 
בחברה מועסקים מנהל מקצועי וקצין רכב מקצועיים ומנוסים אשר אחראיים על ביצוע בדיקות דקדקניות לכל צי הרכבים ודאגה לשמירה על תקינותם.
כל משאית של חברת אקספרס הובלות מבוטחת בביטוח סחורה בהעברה בסך של – 1,000,000$.
החברה נכונה ומוכנה לביצוע של פרויקטים מורכבים, כך שהלקוח יכול להיות רגוע בידיעה שברגע שהוא מסר את ההזמנה שלו היא כבר נמצא בטיפולן של מחלקות החברה הרלוונטיות והעבודה תתבצע בזמן, בהתאם לדרישות שלו וזאת תוך שיתוף ושיקוף מלא בכל שלבי העבודה.
חברת אקספרס הובלות מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שרוצה לעבוד דירה או מעוניין בשירותי שינוע, כמו קשת שירותים נוספים בתחום ורוצה לדעת שהדרישות שלו יענו בצורה המקצועית ביותר ותוך עמידה בלוח הזמנים המבוקש.

 
הובלות אקספרס
שלחו פרטים ואנו נחזור אליכם
שלח

תודה על פנייתכם - נציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם!

פרטיכם נשלחו בהצלחה.

This field is required.

This field is required.

This field is required.