על החברה - אקספרס הובלות

הובלות

אקספרס הובלות הוקמה לפני יותר מ-15 שנה, במהלך השנים ביססה לעצמה החברה שם של חברת הובלות מקצועית המציעה מגוון קשת רחבה של שירותים המיועדים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי.

בין שירותיה הבולטים – העברת דירות ומשרדים בכל הארץ, שינוע מטענים, הרכבה ופירוק רהיטים, שירותי אריזה ועוד..

 

חברת אקספרס הובלות נוסדה בשנת 1998 ומהלך שנות קיומה צברה לעצמה שם ומוניטין של אחת החברות המובילות בתחום העברת דירות ומשרדים ושינוע מטענים.

 

הנהלת החברה מקפידה לשים דגש על כל אותם הפרמטרים אשר מאפשרים לה להציע ללקוחותיה את השירות הטוב והמקצועי ביותר האפשרי ובין היתר – שמירה על עדכניות לגבי חידושים ושינויים בתחום ההובלות והשינוע, בחירה קפדנית של כל עובד המגויס לשורות החברה, עבודה באמצעות הציוד המתקדם והאיכותי ביותר בשוק, ביטוח תכולה ושירות אדיב ונעים עבור כל הלקוחות מכל המגזרים ובכל סדרי הגודל.

 

ייחודה של חברת אקספרס הובלות הוא ביכולת שלה לספק לכל לקוח באשר הוא את כל קשת השירותים להם הוא נזקק.
כאשר מדובר בלקוחות פרטיים השירותים הם – הובלת דירות, שירותי אריזה, שירותי אחסון, שירותי הובלות קטנות ושירותי פירוק והרכבה של רהיטים.
כאשר מדובר בלקוחות עסקיים השירותים הם  - שינוע מטענים, הובלת ציוד ועוד מגוון רחב של פתרונות לוגיסטיים לכל חברה ומפעל בכל סדר גודל.

 

חברת אקספרס הובלות

חברת אקספרס הובלות מפעילה שלושה סניפים – סניף ראשי בנתב"ג, סניף מודיעין וסניף ירושלים.
השירותים ניתנים לכל חלקי הארץ על ידי מחלקות מקצועיות שונות המתמחות בתחום השירות הספציפי בין המחלקות - מחלקת אריזה, מחלקת נגרות, מחלקת הפצה ולוגיסטיקה, מחלקת ניהול פרויקטים ומחלקת שינוע מטענים יבוא ויצוא.

 

החברה מעסיקה כ-40 עובדים מקצועיים ובעלי ניסיון, אשר לצד ניסיונם, יוצאים כל תקופת זמן קצרה להדרכות והכשרות אשר מאפשרות להם להציע ללקוחות החברה את השירותים הטובים והיעילים ביותר.

 

ברשות החברה צי כלי רכב המונה לא פחות מ-9 משאיות הובלה חדישות עם ארגזים סגורים, כריות אוויר ודפנות הידראוליות. המשאיות נבדקות לפני כל שימוש על ידי קצין הרכב של החברה וצוות העובדים תחתיו.

 

במידה ואתם תרים אחר שירותי הובלה, שינוע מטענים או כל אחד מהשירותים האחרים אותם החברה מציעה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אקספרס הובלות, והצוות האדיב והמקצועי של חברת אקספרס הובלות ישמח לעמוד לשירותכם, להשיב לכם על שאלות ולהעניק לכם שירותי ייעוץ מקצועי אשר אינו כרוך בהתחייבות מצדכם.

שלחו פרטים ואנו נחזור אליכם
שלח

תודה על פנייתכם - נציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם!

פרטיכם נשלחו בהצלחה.

This field is required.

This field is required.

This field is required.