שינוע מטענים - הובלה שינוע מטענים

שינוע מטענים הינו תהליך מורכב אשר דורש מקצועיות רבה, הקפדה על בטיחות ושימוש בציוד מתקדם ואיכותי – חברת אקספרס הובלות נמנית על החברות הבודדות בארץ אשר ערוכות להעניק שירות מקצועי ואיכותי של שינוע מטענים.

שינוע מטענים הינו שירות בעל חשיבות רבה לכלכלה של כל מדינה, באמצעות שירות זה מדינות יכולות להחליף סחורות אלו עם אלו וחברות שונות יכולות לייצא את מרכולתן למדינות בניכר. בכדי שהליך שינוע מטענים יעבור בשלום והסחורה המועברת אכן תגיע לייעודה בזמן המבוקש ובשלמותה, קיימת חשיבות גבוהה לברור באופן קפדני את החברה אשר מציעה שירות של שינוע מטענים ולבחור בחברה מקצועית ומנוסה.

דרכים לביצוע שינוע מטענים - העברת מטענים
קיימות שלוש דרכים עיקריות באמצעותן ניתן לבצע שינוע מטענים, דרך הים, דרך האוויר ודרך היבשה. מכיוון שבשביל לבצע שינוע דרך היבשה קיים צורך ששתי המדינות המעורבות בהליך השינוע יהיו באותו היבשה, בישראל שינוע מטענים דרך יבשה לא נפוץ והשינוע מתבצע דרך הים או האוויר.
שינוע מטענים מתבצע בדרך כלל בתוך כלי ייעודי, כאשר ברוב המקרים יהיה מדובר על מכולות הנחשבות לפופולריות ביותר לאחסון המטענים בעת הליך השינוע.
הליך שינוע מטענים טומן בחובו פרמטרים רבים אותם יש לקחת בחשבון, על כן מאחורי התהליך קיימת עבודת תכנון לוגיסטי מורכבת.

פרמטרים רבים הנלקחים בחשבון
כאמור, בכדי לבצע הליך שינוע מטענים בצורה האיכותית והטובה ביותר, יש לקחת בחשבון מספר רב של פרמטרים ובין היתר – באיזה סוג של ציוד מדובר, האם הציוד כולל בתוכו חומרים מסוכנים או מכשור רגיש. באיזו דרך יתבצע השינוע. האם ניתן להעביר את כל הציוד הרלוונטי במכולות ואלו רק חלק קטן מהפרמטרים אותם יש לקחת בחשבון בעת תכנון שינוע המטענים. קיימת חשיבות גבוהה לתכנן את כל התהליך בקפידה בכדי לא  להיתקל בדרך בבעיות לא צפויות באשר הן.

מכיוון שמדובר בתהליך כל כך מורכב ומסובך, קיימות בישראל מספר מצומצם של חברות אשר ערוכות להעניק שירות שינוע מטענים בצורה הבטיחותית, המהירה והאיכותית ביותר – חברת אקספרס הובלות נמנית על אחת מהחברות הללו.

חברת אקספרס הובלות הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר ברשותה הציוד המתקדם והאיכותי ביותר לביצוע שינוע מטענים, העברת מטענים. במהלך שנות פעילותה העניקה החברה שירותי שינוע מטענים לחברות רבות, אשר נהנו משירות איכותי ומקצועי ובהקפדה על עמידה בלוחות הזמנים המתוכננים מראש.


מטענים
העברת מטענים
שלחו פרטים ואנו נחזור אליכם
שלח

תודה על פנייתכם - נציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם!

פרטיכם נשלחו בהצלחה.

This field is required.

This field is required.

This field is required.